Monitoring pojazdów osobowych

System Nawi24 to doskonałe narządzie służące do poprawy bezpieczeństwa, kontroli i rozliczania pojazdów osobowych czy flotowych. Zastosowane rozwiązania pozwalają na pełną kontrolę czasu pracy kierowcy, przebiegów pojazdu czy sposobu użytkowania pojazdu. Świetnie tez sprawdza się jako dodatkowe zabezpieczenie pojazdu od kradzieży.

Łatwy i przyjazny w obsłudze interfejs pozwala na podgląd pracy pojazdu w czasie rzeczywistym, generowanie raportów pracy z wyszczególnieniem przejazdów, parkingów, prędkości czy obrotów silnika. Drobiazgową kontrole spalania paliwa i liczby litrów w baku, podział pracy pojazdu na prywatny i służbowy czas jazdy, informację SMS lub e-mail o otwartych i zamkniętych drzwiach. Umożliwia również kontrolę przebiegów pojazdu poprzez wyznaczanie stref, w których porusza się pojazd.

Nasze rozwiązanie z powodzeniem sprawdzi się w dużych jak i małych firmach a otwarty interfejs pozwala na zaspokojenie indywidualnych potrzeb definiowanych przez klienta.

Szczególną uwagę kładziemy na kontrolę czasu pracy kierowcy, sposób użytkowania pojazdu i kosztach użytkowania. Umożliwiamy generowanie raportów wg potrzeb i wymagań klienta.

Korzyści wdrożenia usługi widoczne są od pierwszych dni użytkowania i najczęściej charakteryzują się spadkiem nieautoryzowanych przebiegów pojazdu o ponad 90% i większą o ponad 30% wydajnością pracy pracownika.

Poza aspektami związanymi ściśle z kontrolą pracy pracownika System Nawi24.pl podnosi tez bezpieczeństwo i komfort pracy kierowcy poprzez współpracę nadajnika zarówno z alarmem samochodowym, zamontowanym przyciskiem antynapadowym czy czujnikami otwarcia drzwi. W momencie włączenia alarmu pojazdu, naciśnięcia przycisku antynapadowego czy otwarciu drzwi użytkownik systemu zostaje o tym fakcie natychmiast powiadomiony poprzez smsa lub maila. Wiadomość zawiera dokładne dane adresowe.

Statystyki pokazują że wdrożenie Systemu monitoringu pojazdów skutkuje:

  • zmniejszenia kosztów utrzymania pojazdów minimum 30%
  • redukcja nie autoryzowanych przebiegów ponad 90%
  • zmniejszenie zużycia paliwa średnio o 15%
  • zwiększenie wydajności pracy o 35%
  • wzrost bezpieczeństwa pracownika, pojazdu i ładunku o 45%
  • zwiększenie terminowości o około 20%
  • obniżenie kosztów utrzymania floty o 25% w wyniku rzeczywistego rozdziału przebiegów prywatnych od służbowych